Ruční 3D skenery

FreeScan X7 Laser Handheld Metrology 3D Scanner

Nová řada FreeScan X SHINING3D jsou ultrapřenosné 3D laserové skenery. Výhodou je flexibilní a pohodlné skenování s vysokou přesností a stabilitou 3D průmyslových skenerů. Řada FreeScan je použitelná pro široké spektrum provozních prostředí a různé měřené objekty. Díky maximální účinnosti skenování můžete dosáhnout vynikajících výsledků.

FreeScan X5 Laser Handheld Metrology 3D Scanner

FreeScan X5, v inovativním a přenosném (0,8 kg) kapesním provedení, vyznačuje se vysokou přesností a vysokou spolehlivostí. Ať už v úzkém pracovním prostoru nebo ostrém venkovním světle, bez ohledu na strukturu a barvu objektu, velikosti a složitosti dílu. Používá nový typ laserového 10 liniového pole a vysokorychlostní technologii 3D skenování aby mohl být použit v situaci, kdy není k dispozici externí polohovací systém, stativ nebo držák.

EinScan-Pro+

EinScan-Pro+ se vyznačuje lepšími parametry v rozsahu, rychlosti a přesnosti získávání dat, při převodu do 3D modelu než předchozí typ. Hlavní využití je ve výrobě, strojírenství, designu, vývoji, testování, archivaci, animaci i pořizování lidské podoby. Scanner EinScan-Pro+ umožňuje zachytit fyzické objekty a lépe s nimi pak pracovat v CAD programu.

EinScan-Pro

EinScan-Pro je vaše nejlepší volba pro získávání dat reálných objektů převedených do digitálního 3D modelu v interiéru. Může být použit pro komerční využití, ve výrobě, strojírenství, designu, vývoji, testování, archivaci, animaci a skenování osob. Scanner umožňuje používat fyzické objekty pomocí vytvořených výchozích bodů pro modelování CAD.