Partneři

3D Printing Solutions for Industries – VSHAPER

Firma Verashape sídlí v metropoli Podkarpatského vojvodství Rzeszov. Této jihovýchodní oblasti Polska se také přezdívá polské Bavorsko. Město je polským centrem průmyslu, vzdělání a inovací. Působí zde 22tis. firem a 9 univerzit , které navštěvuje 60tis. studentů.

Verashape investoval, za pomoci státní podpory, od roku 2012 do vývoje tiskáren 2,8mil EUR. Výsledkem jsou profesionální průmyslové 3D tiskárny s patentovanou technologií. Tiskárny VSHAPER se staly populární mezi zákazníky v USA, Německu, Holandsku a Polsku. V lednu 2017 výrobce rozšířil svou distribuční síť prostřednictvím naší firmy 3D plus s.r.o. i na český a slovenský trh.

Portfolio značky VSHAPER zahrnuje malé stolní tiskárny typu „plug and play“ pracující s materiálem PLA až po tiskárny s dvěma extrudery, umožňujícími pracovat s hi-tech materiály jako např. PEEK, do teploty 500ºC s rozměry pracovního prostoru až 800x800mm. Všechny tiskárny mají uzavřenou vyhřívanou pracovní komoru.

Výrobce 3d skenerů a tiskáren.

Výrobní proces SHINING 3D je přísně řízen dle ISO9001 a ISO14000 normy.

Výrobky mají CE, FDA, UL a FCC certifikáty.

Přesnost měření je stanovena podle německé normy VDI / VDE2634

S více než deseti tisíci zákazníky po celém světě 3D Shining dostává pozitivní recenze od renomovaných firem jako jsou: Intel, Bosch, Adidas, Panasonic, China Southern lokomotiva, SVW, BAIC motor a Autodesk.

Hangzhou Shining 3D Tech Co.,Ltd

Definice klastru

V České republice byla agenturou Czechinvest přjiata tato definice klastru: 
Klastr je soubor regionálně propojených společností (podnikatelů) a přidružených institucí a organizací – zejména institucí terciárního vzdělávání – jejichž vazby mají potenciál k upevnění a zvýšení jejich konkurenceschopnosti.

Interní definice Plastikářského klastru:
Klastr je sdružení těch, co se znají, a i když si třeba konkurují, tak chtějí spolupracovat, protože ví, že na tom vydělají.

Členové Plastikářského klastru mají možnost zapojit se do společných projektů. Hlavní oblasti zájmu představují vývoj a inovace, společné investice, společný nákup a vzdělávání. 

 

 Dodavatel technologií pro vakuové lití.

 

Fa-Logo

 

 

axsonlogo

 

ACR Czech s.r.o. je firma založená v roce 1999 a specializuje se na distribuci syntetických pryskyřic firmy AXSON Technologies, které naleznou využití nejen ve strojírenském průmyslu (výroba aut, letadel, sanitární keramiky), průmyslu stavebním (odlévání betonových dílců) či elektrotechnickém (zalévání el. komponentů), ale i v oblastech jako je hobby nebo design. Spolu s distribucí zajišťuje ACR Czech i technické poradenství pro zpracování pryskyřic a řešení technických a technologických problémů při jejich využívání.