3D tiskárny VSHAPER

05.01.2017

Profesionální 3D tiskárny VSHAPER přichází na český trh

 Na sklonku roku 2016 uzavřela čnaše společnost 3D plus s.r.o. partnerství s polským výrobcem průmyslových tiskáren, firmou Verashape. Značka VSHAPER vznikla pod touto společností která, má 20leté zkušenosti v oblasti implementací  CAD,CAM,CAE  systémů .

Firma Verashape sídlí v metropoli Podkarpatského vojvodství Rzeszow. Této jihovýchodní oblasti Polska se také přezdívá polské Bavorsko. Město je polským centrem průmyslu, vzdělání a inovací. Působí zde 22tis. firem a 9 univerzit , které navštěvuje 60tis. studentů.

Verashape investoval, za pomoci státní podpory, od roku 2012 do vývoje tiskáren 2,8mil EUR. Výsledkem jsou profesionální průmyslové 3D tiskárny s několika patenty. Tiskárny VSHAPER se staly populární mezi zákazníky v USA, Německu, Holandsku a Polsku. V lednu 2017 výrobce rozšířil svou distribuční síť prostřednictvím naší firmy 3D plus s.r.o. i na český a slovenský trh.

Portfolio značky VSHAPER zahrnuje malé stolní tiskárny typu „plug and play“ pracující s materiálem PLA až po tiskárny s dvěma extrudery, umožňujícími pracovat s hi-tech materiály jako např. PEEK, do teploty 500ºC s rozměry pracovního prostoru až 800x800mm. Všechny tiskárny mají uzavřenou vyhřívanou pracovní komoru.          

Výrobce vyšel vstříc zákazníkům, kteří nechtějí investovat do vlastní tiskárny a vytvořil také program dlouhodobého pronájmu. Jako součást programu je nabízena instalace, školení a komplexní technická podpora.

3D tiskárny VSHAPER se uplatňují v mnoha oborech jako je letecký a automobilový průmysl, slévárenství, v oblasti architektury a designu ale i ve zdravotnictví a vzdělávání. 

»zpět do archivu novinek