CAD

Verisurf CAD čte všechny nativní formáty CAD souborů, včetně IGES, STEP, CATIA, Unigraphics /NX,Pro-E, SolidWorks, SolidEdge, AutoCAD, AutoDesk Inventor a mnoha dalších. Tato flexibilita znamená, že můžete snadno pracovat s jakýmkoli CAD modelem - pevným, povrchovým nebo drátovým modelem.

Postaven na současném nejvýkonnějším, robustním CAD systému

Verisurf CAD čte všechny nativní formáty CAD souborů, včetně IGES, STEP, CATIA, Unigraphics / NX, Pro-E, SolidWorks, SolidEdge, AutoCAD, AutoDesk Inventor a mnoha dalších. Tato flexibilita znamená, že můžete snadno pracovat s jakýmkoli CAD modelem - pevným, povrchovým nebo drátovým modelem.

Důležitá součást platformy založené na CAD, Verisurf definice založené na modelu (MBD - Model-based Definition), umožňuje uživatelům nastavit v modelu jedinečné ID, tolerance a GD & T pro jakýkoli povrch, funkci nebo jinou kritickou inspekční položku. Ve skutečnosti se vyvarujete chybám a spekulacím, stejně jako snižujete náklady v celém výrobním procesu.

Verisurf CAD také zahrnuje vlastní Verisurf Device Interface (VDI). Toto výkonné rozhraní spojí a ovládá prakticky všechna měřicí zařízení, včetně stacionárních a přenosných CMM, laserových sledovačů a skenerů a mnoho dalších. S VDI můžete snadno vybírat a řídit zvolené zařízení. Všechna zařízení mají společné uživatelské rozhraní.