3D skenery

Nabízíme řešení našeho partnera, firmy  Hangzhou Shining 3D Tech Co.,Ltd

Výrobní proces 3D SHINING je přísně řízen dle ISO9001 a ISO14000 normy.

Výrobky mají CE, FDA, UL a FCC certifikáty.

Přesnost měření je stanovena podle německé normy VDI / VDE2634

S více než deseti tisíci zákazníky po celém světě Shining 3D dostává pozitivní recenze od renomovaných firem jako jsou: Intel, Bosch, Adidas, Panasonic, China Southern lokomotiva, SVW, BAIC motor a Autodesk.

FreeScan X7 Laser Handheld Metrology 3D Scanner

Nová řada FreeScan X SHINING3D jsou ultrapřenosné 3D laserové skenery. Výhodou je flexibilní a pohodlné skenování s vysokou přesností a stabilitou 3D průmyslových skenerů. Řada FreeScan je použitelná pro široké spektrum provozních prostředí a různé měřené objekty. Díky maximální účinnosti skenování můžete dosáhnout vynikajících výsledků.

FreeScan X5 Laser Handheld Metrology 3D Scanner

FreeScan X5, v inovativním a přenosném (0,8 kg) kapesním provedení, vyznačuje se vysokou přesností a vysokou spolehlivostí. Ať už v úzkém pracovním prostoru nebo ostrém venkovním světle, bez ohledu na strukturu a barvu objektu, velikosti a složitosti dílu. Používá nový typ laserového 10 liniového pole a vysokorychlostní technologii 3D skenování aby mohl být použit v situaci, kdy není k dispozici externí polohovací systém, stativ nebo držák.

EinScan-Pro+

EinScan-Pro+ se vyznačuje lepšími parametry v rozsahu, rychlosti a přesnosti získávání dat, při převodu do 3D modelu než předchozí typ. Hlavní využití je ve výrobě, strojírenství, designu, vývoji, testování, archivaci, animaci i pořizování lidské podoby. Scanner EinScan-Pro+ umožňuje zachytit fyzické objekty a lépe s nimi pak pracovat v CAD programu.

EinScan-Pro

EinScan-Pro je vaše nejlepší volba pro získávání dat reálných objektů převedených do digitálního 3D modelu v interiéru. Může být použit pro komerční využití, ve výrobě, strojírenství, designu, vývoji, testování, archivaci, animaci a skenování osob. Scanner umožňuje používat fyzické objekty pomocí vytvořených výchozích bodů pro modelování CAD.

RobotScan E0505

Inteligentní, robotický, automatický 3D skenovací systém SHINING3D RobotScan integruje technologii 3D skenování s vysokou přesností s technologií strukturovaného modrého světla s jedinečnou inteligentní technologií pro provedení celého procesu skenování "jedním kliknutím", čímž se výrazně zlepší efektivita kontroly.

OptimScan-5M Metrology 3D Scanner

Shining 3D OptimScan-5M metrologický 3D skener, je nejnovější high-end 3D skener s modrým světlem na trhu. Jeho 5 Mpx kamery a technologie skenování pomocí modrého strukturovaného světla přinášejí uživatelům vysokou rychlost skenování.

Shining3D-Metric Photogrammetry

Fotogrammetrický systém měření částí libovolné velikosti, dokonce tak velkých jako celá letadla. poskytne vám velmi přesný, kapesní, přenosný CMM (Coordinate Measuring Machines), který využívá nejnovější digitální technologii fotoaparátu jako zařízení pro sběr dat.