3D skenery

Nabízíme řešení našeho partnera, firmy  Hangzhou Shining 3D Tech Co.,Ltd

Výrobní proces 3D SHINING je přísně řízen dle ISO9001 a ISO14000 normy.

Výrobky mají CE, FDA, UL a FCC certifikáty.

Přesnost měření je stanovena podle německé normy VDI / VDE263

FreeScan X7

Nová řada FreeScan X SHINING3D jsou ultrapřenosné 3D laserové skenery. Výhodou je flexibilní a pohodlné skenování s vysokou přesností a stabilitou 3D průmyslových skenerů. Řada FreeScan je použitelná pro široké spektrum provozních prostředí a různé měřené objekty. Díky maximální účinnosti skenování můžete dosáhnout vynikajících výsledků.

EinScan-Pro+

EinScan-Pro+ se vyznačuje lepšími parametry v rozsahu, rychlosti a přesnosti získávání dat, při převodu do 3D modelu než předchozí typ. Hlavní využití je ve výrobě, strojírenství, designu, vývoji, testování, archivaci, animaci i pořizování lidské podoby. Scanner EinScan-Pro+ umožňuje zachytit fyzické objekty a lépe s nimi pak pracovat v CAD programu.

RobotScan E0505

Inteligentní, robotický, automatický 3D skenovací systém SHINING3D RobotScan integruje technologii 3D skenování s vysokou přesností s technologií strukturovaného modrého světla s jedinečnou inteligentní technologií pro provedení celého procesu skenování "jedním kliknutím", čímž se výrazně zlepší efektivita kontroly.

OptimScan-5M

Shining 3D OptimScan-5M metrologický 3D skener, je nejnovější high-end 3D skener s modrým světlem na trhu. Jeho 5 Mpx kamery a technologie skenování pomocí modrého strukturovaného světla přinášejí uživatelům vysokou rychlost skenování.